Svet.SlajderЕвропа

Чешка побара од Германија да ги олесни контролите на границата

„За жал, не очекуваме никакви радикални промени во блиска иднина“, напиша Петричек на Твитер

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close