0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Челзи врати над 800 влезници за финалето во ЛШ

Финалистот во Лигата на шампиони (ЛШ) Челзи и врати на УЕФА повеќе од 800 непродадени билети за саботното финале во елитното клупско натпреварување против Манчестер сити во Порто, јавија денеска англиските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close