0_Спорт.ПорталФудбал

Челзи и Сити ќе добијат по 4.000 влезници за финалето во Истанбул

Европската фудбалска асоцијација (УЕФА) денеска изрази надеж дека ќе може да им подели на Челзи и Манчестер сити по најмалку 4.000 влезници за нивните навивачи за финалето во Лигата на шампиони.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close