0_Магазин.ПорталЗанимливости

Чарлс „кисело“ се насмевна на прашањето за Хари и Меган

Принцот од Велс, Чарлс вчера  го имаше своето прво јавно појавување по интервјуто, како што објави „Мирор“. Тој носел заштитна маска и одби да ги коментира прашањата на новинарите.

Back to top button
Close
Close