0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Чалханоглу премина од Милан во Интер

Турскиот репрезентативец Хакан Чалханоглу од денеска и официјално е нов фудбалер на Интер, потпишувајќи тригодишен договор со италијанскиот шампион

Back to top button
Close
Close