0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Ceremonia lamtumirëse e Maradonës do të mbahet ë Pallatin presidencial dhe do të zgjasë 48 orë, priten një milion vizitorë

Ceremonia lamtumirëse e ish-lojtarit të kombëtares argjentinase, Diego Maradona do të mbahet në "Kasa Rosada", rezidenca zyrtare e presidentit argjentinas. Ngjarja do të zgjasë 48 orë. Rreth një milion njerëz pritet të marrin pjesë në ceremoni.

Back to top button
Close
Close