БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Цените на угостителските услуги во јануари исти со декемвриските

Цените на угостителските услуги во јануари годинава останаа на исто ниво како во декември минатата година, а во споредба со јануари 2020 година пораснаа за 0,5 отсто.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close