Политички партии

Целосна реконструкција на булевар Никола Карев, ги решаваме напластените инфраструктурни проблеми

Сегашната администрација на град Скопје е насочена кон постојано вложување во подобрување на инфраструктурата во град Скопје со цел подобро функционирање на градот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close