0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Çellsi dhe Mançester Siti tërhiqen nga Super liga, njeriu i parë i Mançester Junajted dha dorëheqje

Çellsi dhe Mançester Siti nuk do të jenë pjesë e Super Ligës, njoftuan mbrëmë mediumet britanike.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close