0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Çeferin: Klubet angleze bënë gabim, por ata u kthyen dhe tani vazhdojmë së bashku

Kryetari i Asociacionit Evropian të Futbollit (UEFA), Aleksandar Çeferin, reagoi në një intervistë për Bi-Bi-Si ndaj vendimit të klubeve angleze për t'u tërhequr nga Super Liga Evropiane.

Back to top button
Close
Close