БизнисБизнис.Портал

ЦЕФ, Љубљана: Народната банка е одличен пример во регионот

ЦЕФ гледа на пристапот на Народната банка како на одличен пример за многу други институции во регионот, вистински центар на знаење. Концепт што се трудиме да го промовираме преку нашата работа, истакна Јана Репаншек, директорка на Центарот за извонредност во финансиите од Љубљана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close