ЕкономијаОригинални текстови

ЦЕА, Транспаренси и Центарот за даночна политика бараат претседателот да не го потпише законот за ГА-МА

Скопје, 30 декември 2020

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close