MIA Flesh

 • Photo of MIA Flesh

  MIA Flesh

  15:00/13 korrik/2020/ Shkup – Presidenti Stevo Pendarovski, sot përmes  video-lidhjes  ka biseduar me ambasadoren e sapoemëruar të   Republikës së Lituanisë…

  Повеќе
 • Photo of MIA FLESH

  MIA FLESH

  12:00/13 korrik/2020 Shkup – Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet…

  Повеќе
 • Photo of MIA Flesh

  MIA Flesh

  09:00/ 13 korrik/ 2020 Shkup – Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare,  të pesta të parakohshme nga pavarësia…

  Повеќе
 • Photo of MIA Flesh

  MIA Flesh

  15:00/ 12 korrik/ 2020 Shkup – Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti së bashku me kandidatët për deputet…

  Повеќе
 • Photo of MIA Flesh

  MIA Flesh

  12:00/ 12 korrik/ 2020 Shkup– Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në intervistën për “Di prese” shpreh bindje se do të…

  Повеќе
 • Photo of MIA Flesh

  MIA Flesh

  15:00/ 11 korrik/ 2020 Shkup – Prej nesër në mesnatë, në përfundim me orën 21 më 15 korrik, vlejnë rregullat…

  Повеќе
 • Photo of MIA Flesh

  MIA Flesh

  12:00/ 11 korrik/ 2020 Shkup – Fushata parazgjedhore përfundon nesër në orën 24 kur edhe zyrtarisht fillon  heshtja parazgjedhore. Edhe…

  Повеќе
 • Photo of MIA Flesh

  MIA Flesh

  18:00/ 10 korrik/ 2020 Shkup – Numra më të lartë të të sëmurëve të rinj sot ka regjistruar Ministria e…

  Повеќе
 • Photo of MIA Flesh

  MIA Flesh

  15:00/ 10 korrik/ 2020 Shkup – Para nesh është 15 korriku, dita kur duhet të vendosim nëse të dalim të…

  Повеќе
 • Photo of MIA FLESH

  MIA FLESH

  12:00/ 10 korrik/ 2020/ Manastir – U bëj thirrje qytetarëve masivisht të dalin në votim të mos frikësohen për shëndetin e…

  Повеќе
Back to top button
Close
Close