Пакети

 • МИА Општински пул

  14:30/1 октомври 2020 Струмица – Само во Основното училиште „Гоце Делчев“ во село Вељуса, општина Струмица, денеска почна учебната година…

  Повеќе
 • МИА Бриф 5+5

  1 октомври 2020 ОЈО поднесе обвинение за недозоволено поседување хероин Седумнаесет годишник од Гостивар плаќал со фалсификувани евра Приведен разбојник…

  Повеќе
 • МИА ФЛЕШ

  1 октомври 2020 Скопје –  Брзината со која ќе има опоравување и раст ќе зависи од опоравувањето на економиите во земјите…

  Повеќе
 • МИА Општински пул

  1 октомври 2020 Крива Паланка – На првиот училишен ден од новата учебна година 2020/21 година во училишните клупи во двете…

  Повеќе
 • МИА Радиофлеш

  1 октомври 2020  – Во текот на вчерашниот ден во рамки на засилените акциски контроли во областа на сообраќајот на територијата…

  Повеќе
 • МИА Бриф 5+5

  1 октомври 2020 Почнува учебната година за учениците и студентите МОН: Се одржуваат првите часови и со физичко присуство и…

  Повеќе
 • МИА Флеш

  1 октомври 2020 Скопје – Објавите на социјалните мрежи дека три медицински сестри од Клиниката за инфективни болести, меѓу кои и…

  Повеќе
 • МИА Радиофлеш

  1 октомври 2020 – Објавите на социјалните мрежи дека три медицински сестри од Клиниката за инфективни болести, меѓу кои и…

  Повеќе
 • МИА Бизнис 5+5

  1 октомври 2020 Неизвесно потврдувањето на одлуките за вонредна состојба во Собранието Вицепремиерот Груби во посета на фабриката „Бако Нутс“…

  Повеќе
 • МИА Бриф 5+5

  30 септември 2020 Управниот суд ја одби тужбата на „Еуростандард банка“ Продолжува судењето за Тарегет-Тврдина ЦГК: Прекршен Законот за 68…

  Повеќе
Back to top button
Close
Close