Пакети

 • МИА Бриф 5+5   

  18 февруари 2021  Фејсбук блокираше австралиски владини профили  Затворен угостителски објект во Тетово, работел по дозволеното време  Физичка пресметка помеѓу…

  Повеќе
 • МИА Флеш

  18 февруари 2021  Скопје  – Претседателот Стево Пендаровски денеска оствари разговор преку видео-врска со Ситонг Читнхотинх, новоименуван амбасадор на Народна…

  Повеќе
 • МИА Општински пул

  18 февруари 2021  Скопје – Поради планирани технички зафати во електроенергетскиот систем во Градот Скопје утре без напојување со електрична…

  Повеќе
 • МИА Радиофлеш

  18 февруари 2021  – Граничниот премин Евзони на македонско-грчката граница, утрово е повторно отворен за секаков вид сообраќај за влез…

  Повеќе
 • МИА Бриф 5+5

  18 февруари 2021 Седници на неколку собраниски комисии Европска куќа за младите во Крива Паланка Отворање на новиот Младински ресурсен…

  Повеќе
 • МИА Флеш

  18 февруари 2021 Скопје – Во Собранието денеска седници ќе одржат комисиите за прашања на изборите и именувањата, за политички систем…

  Повеќе
 • МИА Бизнис 5+5

  18 февруари 2021 Министерот Османи во работна посета на Србија Седници на неколку собраниски комисии Ќучук на средби со Џафери…

  Повеќе
 • МИА Радиофлеш

  18 февруари 2021 – Во Собранието денеска седници ќе одржат комисиите за прашања на изборите и именувањата, за политички систем…

  Повеќе
 • МИА Бриф 5+5

  17 февруари 2021 Во ковид-центрите во Скопје за 24 часа хоспитализирани 33 пациенти, вкупно се лекуваaт 262 Судењето за „Титаник“…

  Повеќе
 • МИА Флеш

  Скопје, 17 февруари 2021 (МИА) – Судењето за изборни нерегуларности „Титаник“, продолжува на 22 февруари, откако на денешното рочиште беа…

  Повеќе
Back to top button
Close
Close