Запленети 12 тони нелегално увезен режан тутун, штетата по буџетот 7,5 милиони евра

  Дебата: Концептот едно општество за сите ќе биде успешен доколку биде прифатен од сите страни

  Пендаровски – Штајнмајер: Цврста поддршка од Германија за интеграцијата на Северна Македонија во ЕУ и во НАТО

  Сијарто: Одложувањето на почетокот на пристапните преговори беше многу нефер за вашата земја

  Видео

  Back to top button
  Close