0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeHendbollShkupSport.SlajderVideo deklaratë

Çarter, pritje dhe shpërblim prej gjashtë milionë denarë për hendbollistët e Vardarit

Kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot para Kuvendit komunal kërkoi që KH Vardar, Qyteti i Shkupit t'i ndajë shpërblim me vlerë gjashtë milionë denarë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close