0_Maqedoni.PortalLajme nga komunatShkup

Carovska, Shkrijelji dhe Bogoevi do ta vizitojnë kopshtin në Bardovc

Zëvendëskryeministrja për Çështje Ekonomike Milla Carovska, dhe zëvendësministrja plotësuese e Punës dhe Politikës Sociale, Sanella Shkrijelji, së bashku me kryetarin e Komunës së Karposhit, Stefan Bogoev do të realizojnë vizitë pune në kopshtin e fëmijëve në kopshtin në Bardovc

Shkup, 24 qershor 2020 (MIA) – Zëvendëskryeministrja për Çështje Ekonomike Milla Carovska, dhe zëvendësministrja plotësuese e Punës dhe Politikës Sociale, Sanella Shkrijelji, së bashku me kryetarin e Komunës së Karposhit, Stefan Bogoev do të realizojnë vizitë pune në kopshtin e fëmijëve në kopshtin në Bardovc.

Siç bëri të ditur Komuna e Karposhit, pas vizitës së kopshtit  “Ylberi” në Bardovcë, klon i JOUDG “Rinia e lumtur”, janë paraparë deklarata për media. ar/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close