0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëri

Carovska: Shkollat mbeten të hapura, nuk ka numër të madh të nxënësve dhe mësimdhënësve të infektuar

Sipas statistikave të fundit, 60 nxënës dhe 160 mësimdhënës të nivelit shtetëror me prani fizike në shkolla janë aktivë në Kovid-19, kumtoi sot ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska, duke shtuar se derisa nuk krijohen kushte për mbylljen e shkollave, do të mbetet ky model mësimor.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close