Политички партии

Царовска: СДСМ е тим од луѓе, посветени, чесни и искрени кои што им служат на граѓаните

Да се биде дел од најдоброто значи да се биде дел од тим на луѓе кои што се посветени и чесни, искрени луѓе кои што ги слушаат оние на кои што треба да им служат, а тоа се граѓаните, истакна на вечерашната трибина во Битола, потпретседателката на СДСМ и министерка за образование и наука Мила Царовска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close