Линк во живоОпштество

Изјава на министерката за образование и наука Мила Царовска (во живо)

Скопје, 14 септември 2021 (МИА) – Изјава на министерката за образование и наука Мила Царовска по посетата на централното основно училиште „Димитар Поп Георгиев Беровски“ во општина Ѓорче Петров.

 

 

 

 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close