0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMKD-ALPolitikë

Carovska: Ofrojmë reformë e cila fokusohet në njohuritë e fëmijëve, integrimi nuk do të thotë zvogëlim të orëve

Nëse nuk bëjmë ndryshime në arsimin fillor sot, nuk do jemi në hap me botën, tha ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska në emisionin e sontëm në TV Klan.

Back to top button
Close
Close