0_Maqedoni.PortalShoqëri

Carovska në takimin ministror për Ballkanin Perëndimor: Me bashkëpunim dhe mbështetje të BE-së deri te zgjidhjet inovative në arsim

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska mori pjesë në punimet e takimit ministror në Platformën për arsim dhe trajnim, hulumtim dhe inovacione të vendeve nga Ballkani Perëndimor, organizuar nga Komisioni Evropian dhe presidenca gjermane e Këshillit të BE-së, këtë vit në formatin virtual.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close