0_Maqedoni.PortalShoqëri

Carovska në Shtip dhe Shën Nikollë në konsultime për procesin “Mëso me zgjuarsi, puno me profesionalizëm”

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës Mila Carovska do të marrë pjesë sot në takime konsultative me përfaqësues të ndërmarrjeve, qeverive lokale dhe shkollave të mesme profesionale në Shën Nikollë dhe Shtip.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close