0_Македонија.ПорталЛинк во живоОпштество

Царовска на пуштање во употреба ЗОО Парк во склоп на средното училиште „Браќа Миладиновци“(во живо)

Министерката за образование и наука Мила Царовска ќе присуствува на пуштање во употреба ЗОО Парк во склоп на средното училиште „Браќа Миладиновци“. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close