0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëriVideo deklaratë

Carovska: Me sukses ka filluar provimi i maturës shtetërore

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska dhe drejtoresha e Qendrës Shtetërore të Provimit Elizabeta Naumovska sot vizituan SHMQSH “Nikolla Karev” - Shkup, me rastin e fillimit të procesit të dhënies së provimit të maturës shtetërore në viti akademik 2020/2021.

Back to top button
Close
Close