0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Carovska: Ky është mësim i madh pse duhet të investohet në arsim

Në prag të fillimit të vitit shkollor 2020/2021, ministrja Milla Carovska pret që pjesa më e madhe e nxënësve dhe mësuesve pa probleme do të mund të kyçen nesër në "Majkrosoft tims", ku janë krijuar orët mësimore sipas paraleleve dhe se mësimi do të fillojë me komunikim të dyanshëm.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close