0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидео изјаваДописници МКДОпштество

Царовска: Ги приспособуваме профилите од средно стручно образование на потребите на компаниите

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close