0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Царовска ќе ја презентира новата концепција за основно образование

Министерката за образование и наука Мила Царовска денеска на прес- конференција ќе ја презентира новата концепција за основно образование.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close