0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBiznesBiznes.PortalEkonomi

Carovska dhe Martens për vizitë në shkolla profesional në Veles dhe Kavadar

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Mila Carovska dhe drejtori i Delegacionit të ekonomisë gjermane, Patrik Martens sot do të shkojnë për vizitë pune në shkollat dhe kompanitë partnere në qytetin e Velesit dhe në Kavadar ku zbatohet programi për arsim dual profesional sipas modelit gjerman.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close