0_Maqedoni.PortalKorrespondentë MKDLajme nga komunat

Carovska: Çdo shkollë do të riorganizohet që të kompensohen orët e humbura të maturantëve

Për shkak të orëve të humbura gjatë bojkotit të mësimeve, shkollat ​​do të riorganizohen dhe do t'i kompensojnë orët e humbura të maturantëve, tha ministrja e Arsimit dhe Shkencës Mila Carovska, duke u përgjigjur në pyetje të gazetarëve në Shtipi ku mbahet debati për arsimin e mesëm profesional.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close