0_Maqedoni.PortalPolitikë

Carovska – Bërnz: SHBA-ja i mbështet reformat në arsim

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska sot pati takimin e saj të parë të punës me ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Maqedoninë e Veriut, Kejt Meri Bërnz dhe me përfaqësuesit e USAID.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close