0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Царинската управа домаќин на третата годишна конференција за едношалтерски систем

Царинската управа на Република Северна Македонија во соработка со Економската комисија на Обединетите нации за Европа (UNECE) и Светска банка утре и задутре ќе биде домаќин на третата годишна конференција за едношалтерски систем за размена на податоци.

Back to top button
Close
Close