BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Çad Uolf: Rusia, Kina dhe Irani janë kërcenim për zgjedhjet në SHBA

Ushtruesi i detyrës sekretar amerikan për siguri të brendshme, Çad Uolf, deklaroi se Rusia, Kina dhe Irani janë kërcënim për zgjedhjet në SHBA përmes fushatave me ndikim.

Back to top button
Close
Close