0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Bytyqi – Petrov: Maqedonia e Veriut do të bëhet start-ap qendër rajonale ku të rinjtë do të mund t’i realizojnë idetë e tyre të biznesit

Maqedonia e Veriut, në vitet e ardhshme do të bëhet start-ap qendër rajonale ku të rinjtë mund të realizojnë idetë e tyre të biznesit, porositën sot zëvendëskryeministri për Çështjet Ekonomike, Fatmir Bytyqi dhe u.d drejtori i Fondit për Inovacion dhe Zhvillim Teknologjik (FIZHT), Kosta Petrov.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close