0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalEkonomi

Bytyqi: Gjatë punësimit duhet të dominojë profesionalizmi dhe cilësia

Zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, koordinim me sektorë ekonomikë dhe investime, Fatmir Bytyqi sot e përsëriti qëndrimin e tij se gjatë punësimit duhet të dominojë profesionalizmi dhe cilësia, jo përkatësia etnike.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close