0_Sport,PortalBasketbollSport.Slajder

Bukmejkerët i konsiderojnë Lejkersat, Klipersin dhe Baksin si favorit për sezonin e ardhshëm

Derisa seria e finales në plejofin në NBA në vitin 2020 mes Lejkersit dhe Majamit (2-1) ende po zgjat, bastoret tanimë fillojnë ta parashikojnë rezultatin për sezonin 2020-2021.

Back to top button
Close
Close