0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталДописници СветОпштество

Бугарскиот Универзитет од Велико Трново отвора филијала во Северна Македонија

Бугарскиот универзитет од Велико Трново „Св. Кирили и Методиј“ ќе отвори своја филијала во Северна Македонија, јави бугарското Национално радио.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close