БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Бугарија одлучи да се приклучи на договорот на ЕК со „Фајзер“

Бугарската влада одлучи да се приклучи на договорот што Европската комисија го потпиша со Фајзер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close