БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Бугарија не дозволи влез на осуммина шпански државјани поради ковид-мерки

Бугарската гранична полиција денеска не дозволи влез на осуммина шпански државјани во земјата.

Back to top button
Close
Close