0_Web_Актуелно0_Web_Избор на уредникот0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderИзбраноПолитика

Бугарија и Македонија – политика, наука, пишман патриотизам

За Софија не е опција да го сопре Скопје на патот кон ЕУ. Тоа е спротивно на нејзините интереси.

Back to top button
Close
Close