Svet.SlajderБалкан.Портал

Бугарија дозволи летови од Велика Британија

Од 10 часот претпладнево Бугарија дозволи летови од Велика Британија за да им помогне на Бугарите кои сакаат да се вратат дома, се наведува во соопштението од бугарската Влада

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close