0_Спорт.ПорталSport.SlajderКошаркаСпорт

Будуќност прв финалист во АБА лигата

Кошаркарите на Будуќност се први финалисти во овогодишното издание на регионалната АБА лига, откако со 2:0 во победи го елиминираа во полуфиналето тимот на Морнар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close