0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Buçkovski i bindur se do të gjendet zgjidhje me Bullgarinë

 Përfaqësuesi special i Qeverisë për Bullgari Vllado Buçkovski deklaroi se është i bindur se Shkupi dhe Sofja do të gjejnë zgjidhje për mosmarrëveshjet dhe do të zhbllokohet rruga evropiane e Maqedonisë së Veriut.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close