0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталПолитика

Бучковски: Патоказот една од алатките за интензивирање на реализацијата на Договорот за соработка и пријателство

Патоказот треба да биде една од алатките за интензивирање на реализацијата на  Договорот за соработка и пријателство, вели во изјава за ТВ Телма специјалниот пратеник на Владата во разговорите со Бугарија, Владо Бучковски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close