Фотосервис

Бујар Османи – Билјана Ивановска

Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања Бујар Османи на средба со делегацијата на Државната комисија за спречување на корупцијата предводена од претседателката Билјана Ивановска

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close