0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

“Bruksel tajms”: Pas kontestit me Athinën, Shkupi tani po përballet me Sofjen

Prejse e zgjodhi çështjen e emrit  me Greqinë, e cila me vite  e ka bllokuar  fillimin e negociatave për anëtarësim të vendit, Maqedonia e Veriut tani përballet  edhe me një kontest tjetër,  me fqiun e saj Bullgarinë, për gjuhën dhe historinë, potencon "Bruksel tajms".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close