0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderСветСвет.Портал

Бројот на заразени од Ковид-19 во светот надмина 102 милиони лица

Бројот на заразени од Ковид-19 денеска надмина 102 милиони лица, според податоците на интернет страницата Ворлдметерс.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close