Svet.SlajderСветСвет.Портал

Бројот на новозаразени во Индија почна да опаѓа

Бројот на болни од Ковид-19 во Индија денеска се намали во споредба со вчера и регистрирани се малку над 366.000 нови случаи на коронавирус.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close