0_Web_АктуелноSvet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Брнабиќ: Со Курти нема разговори и договори

-Тој секој ден и се заканува на Србија со тужби за геноцид. Нека покрене тужба и потоа нека каже што сака, нека докаже што има, но да не се заканува, особено не на регионални состаноци, затоа што тогаш прави циркус од нив, изјави таа за ТВ Прва.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close